Zde může být vaše reklama.

Vedoucí živnostenského v Prostějově Orálková na luxusním videu: To nemůžete nevidět!

Vedoucí živnostenského v Prostějově Orálková na luxusním videu: To nemůžete nevidět!

27. 04. 2017 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Vedoucí živnostenského odboru prostějovského Magistrátu Antonie Orálková, řečená Tonička, zveřejnila na youtube neuvěřitelné video. Dáma, která se podle fotografií osobně účastnila alkoholových dýchánků tajemníka Baláše, v komerčním propagačním videu European Business School je velmi zaujata vyučovanou problematikou adaptačního procesu.

I pokud odhlédneme od skutečnosti, jestli je pro veřejného zaměstnance vůbec přípustné natáčet videa propagující komerční služby, je nahrávka sama o sobě doslova klenotem české kinematografie. Ve videu za pomoci různých rádoby odborných výrazů propaguje studium lidských zdrojů, protože ji hodně baví problematika adaptačního procesu. "Studium sestávalo zejména z tematických setkání, na která jsem chtěla dojíždět. Problematika adaptačního procesu byla úžasně zajímavá, a mohla jsem si v praxi opravdu ověřit, že co jsem se naučila, tak v té praxi funguje," sděluje na nahrávce.

Zda je problematika adaptačního procesu a především její uvádění do praxe součástí posezení u lahví s alkoholem a u popelníku v budově radnice, se nám nepodařilo zjistit. Video, které má neuvěřitelných 34 500 zhlédnutí, je ale v Prostějově hitem, který  si zaměstnanci magistrátu rozesílají a docela se nad ním baví.

-vb-

Další články