Zde může být vaše reklama.

SUPERSPORTY TÁHNOU Luxusní závodní káry se sjedou k Šantovce

Luxusní závodní káry se sjedou k Šantovce

foto: Galerie Šantovka

21. 06. 2024 - 17:39

Olomouc - Ferrari, Lamborghini, Porsche, Tesla, Can-am a mnoho dalších nadupaných vozů bude k vidění tuto sobotu od 14.00 do 18.00 hodin na venkovní ploše vedle Galerie Šantovka. Jde o největší sraz supersportovních a luxusních automobilů na Moravě. Přijďte se podívat, posadit se nebo se dokonce svézt v supersportovním voze a zažít nezapomenutelný den plný rychlosti, luxusu a zábavy. Vstup na festival je zdarma.

„Unikátní výstava sportovních, supersportovních i luxusních vozů láká každý rok zástupy fanoušků. Očekává se účast až padesáti vozů. K vidění budou také obrněné vozy ze šternberského závodu Excalibur Army či offroadové a závodní buginy,“ říká David Podstata z pořádající Galerie Šantovka

Akce bude mít také atraktivní hudební doprovod v podání DJ Mallena, který své sety doplňuje živou hudbou na saxofon. Super Ride Car Fest je tak zároveň i hudebním pointem souběžně konaného festivalu Olomouc (o)žije.

Na programu budou také oblíbené projížďky v supersportovních vozech. Jezdci vyrazí v 18 hodin přes centrum okolo Drápala směrem k Floře a k Horním lánu.

Další články