Zde může být vaše reklama.

Šantovka Star(t)s podpoří studenty, startupy i začínající firmy

Šantovka Star(t)s podpoří studenty, startupy i začínající firmy

foto: Archiv HV

26. 01. 2022 - 18:21

Šantovka Star(t)s je novým projektem, v němž se kloubí originalita, design, řemesla, lokální značky, ekologie, udržitelnost a kreativita. Nový prostor, který prezentuje především české start-upy, je součástí obchodního centra Galerie Šantovka v centru Olomouce. Projekt odstartuje během slavnostního uvedení v pátek 28. ledna. Hanácký Večerník je jedním z hlavních mediálních partnerů celého projektu.

"Šantovka Star(t)s je projekt, jehož cílem je podpořit začínající firmy, startupy, umělce, studenty, organizace, řemeslníky, maminky na mateřské dovolené, vědce a jiné v jejich tvůrčí činnosti. K tomuto účelu je v jednom z největších OC v ČR, Galerii Šantovka, vymezena nájemní jednotka, ve které se zúčastněné subjekty v rámci tematických měsíců střídají v týdenních intervalech a to zcela zdarma," prozradil k projektu mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

Vizitky jednotlivých projektů, které se představí v Šantovka Star(t)s jsou publikovány na speciálním webu, kde je lidé mohou rovněž i hodnotit. Během zahájení projektu se lidé v showroomu setkají s novou značku Viléma Šíra, kterého v posledních měsících proslavila reality show Love Island.

Další články