Zde může být vaše reklama.

Druhý ročník Moravské vernisáže piva proběhne v květnu

Druhý ročník Moravské vernisáže piva proběhne v květnu

foto: Lukáš Blokša

31. 03. 2022 - 18:00

Trochu jako loni, protože tam byla skvělá atmosféra. A trochu jinak. Protože máme nové nápady a na Moravě se objevilo několik nových pivovarů. Tak nějak charakterizují organizátoři Moravskou vernisáž piva, akci, která se nezadržitelně blíží.

Festival bude podle organizátorů rozdělený do tří sekcí. Klasické moravské minipivovary. A od nich to nejzajímavější, co budou mít v květnu připravené. To bude první sekce, ve druhé se objeví takzvané létající minipivovary. Půjde o novinky na trhu i zaběhlé stálice. "Platí, že chceme vybrat ty nejlepší a nejzajímavější," uvádějí organizátoři. V třetím případě půjde o pivovary ze zahraničí.

"Součástí přednáškové části budou i řízené degustace - například v gesci kluků z Topolského pivovaru, nebo fajšmejkrů ze Svěží hlavy, kteří se věnují degustacím nealko piva," lákají organizátoři.

Už máte lístek na MVP? 

Pokud jste si ještě nestihli pořídit svůj lístek na chystanou akci, můžete tak učinit třeba na webu: https://goout.net/cs/moravska-vernisaz-piva/szblixs/, možnost ale bude i na místě. Lístky budou za 150 Kč na jeden den, případně 250 Kč na oba dny. A v ceně vstupu jsou i dárky! A to degustační sklenice s logem MVP pro jednodenní hosty festivalu tři a pro dvoudenní  festivalových 5 žetonů na pivo v ceně 20 Kč za jeden.

Další články