Kriminalisté vyšetřují násilné úmrtí ženy na Šternbersku
Olomoučtí krajští kriminalisté se od brzkých ranních hodin zabývají případem násilného úmrtí ženy,…
foto: Policie ČR - Šumpersko
04. 12. 2019 - 10:30
Policisté z odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže, a to v souvislosti s prověřováním podezření ze spáchání zločinu padělání a pozměnění peněz.
"Neznámý muž chtěl v dubnu letošního roku zaplatit nákup bankovkou nominální hodnoty 2 000 korun v prodejně potravin v obci Nový Malín na Šumpersku. Obsluha pokladny při platbě rozpoznala, že se jedná o padělanou bankovku, kterou zadržela, a muž následně z prodejny odešel. Muž k prodejně přijel a následně i odjel na horském jízdním kole tmavé barvy s kotoučovými brzdami. Byl oděn do cyklistického oblečení tmavé barvy s bílými a červenými pruhy. Na rukávech dresu měl bílé nápisy Shimano. Cyklista měl na nohou výraznou červeno bílou zřejmě cyklistickou obuv, na zádech batoh a přes oči černé sluneční brýle," řekl mluvčí policie Libor Hejtman.
Kriminalisté k vypátrání dotyčného provedli celou řadu úkonů, ale muže se jim doposud ztotožnit nepodařilo. Proto se obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost.
"Pokud muže poznáváte, nebo znáte jeho místo pobytu nebo pohybu, kontaktujte prosím linku 158," doplnil.
Olomoučtí krajští kriminalisté se od brzkých ranních hodin zabývají případem násilného úmrtí ženy,…
Odvážný zásah dnes ráno předvedli profesionální hasiči. V Jeseníku na zamrzlém rybníku uvízla srnka…
Neobvyklý případ podvodu řeší kriminalisté na Přerovsku. Muž z Lipníku nad Bečvou přišel o stovky…
Olomouc čeká od nového roku historická změna. V čele města poprvé stane žena. Zastupitelstvo na…
Druhá půle adventu nabídne v Olomouci, Prostějově i Přerově bohatý kulturní program. Od…
Nad financováním ambiciózního projektu Moravského divadla Olomouc visí otazník. Kulturně-edukační…