Kvůli ukradeným kabelům mají vlaky velké zpoždění
AKTUALIZOVÁNO 3.11.2025 | Velmi nepříjemnou situaci v železniční dopravě způsobili v neděli…
foto: Pixabay
17. 08. 2021 - 15:05
Tragédie ovlivnila běžecký štafetový závod, který i přes území Olomouckého kraje proběhl v sobotu 14. srpna. Jeden z účastníků, pětatřicetiletý běžec, při něm zemřel. Pátracím týmům, kterým pomáhal i vrtulník se tělo muže podařilo najít u Mohelnice.
Informace o pohřešované osobě se k policistům dostala přes tísňovou linku krátce před čtvrtou hodinou odpoledne.
"Okamžitě jsme rozjeli rozsáhlou pátrací akci, na které se podílely přes dvě desítky policistů včetně psovodů, ale také tři jednoty hasičů vybavené čluny," uvedla mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.
V akci byl také policejní vrtulník.
Krátce po půl desáté hodině večer přišla smutná zpráva. Muže našli bez známek života.
"Pohřešovaného, pětatřicetiletého závodníka, jsme nalezli, bohužel bez známek života, ve špatně přístupném terénu poblíž Moravičanského jezera," doplnila Vybíhalová.
AKTUALIZOVÁNO 3.11.2025 | Velmi nepříjemnou situaci v železniční dopravě způsobili v neděli…
Vědci z Univerzity Palackého v Olomouci (UP) se zapojí do prestižní mise českého astronauta Aleše…
Blíží se doba, kdy bude mít řidič při cestě z Olomouce do Prahy na výběr ze dvou srovnatelných…
Olomouc - V neděli 27. července se řidiči dočkají zprovoznění nové části dálnice D35 u Olomouce.…
Olomouc/Praha - Česko se o další krok přiblížilo k zásadní přeměně železnice. Projekt první…
Olomouc – Děti, studenti a senioři budou moci cestovat po regionu s ještě většími slevami, než mají…