Premiéra na lavičce SK Sigma Hapalovi vyšla
Bylo to trápení, ale tři body jsou doma. Takové bylo utkání SK Sigma Olomouc versus 1. FC Slovácko.…
foto: Petr Pelíšek
02. 06. 2022 - 18:39
Po několika odchodech a ukončení kariéry kapitána Romana Hubníka oznámil prvoligový SK Sigma Olomouc příchod tří nových hráčů. Na Andrův stadion míří jeden tuzemský plejer a dva ze zahraničí. Hanáci to oznámili na svém webu.
Hráči SK Sigma se stanou stoper Lukáš Vraštil (1994) a slovenští záložníci Denis Ventúra (1995) a Martin Košťál (1996). „Jsme rádi, že se nám podařilo tuto trojici hráčů přivést. Reagovali jsme na pohyb v kádru, který byl v souvislosti s koncem smluv. Jsou to kluci na posty, které jsme potřebovali vyřešit. Věříme, že u nás budou úspěšní,“ řekl sportovní manažer Ladislav Minář.
Stoper Vraštil je bývalým mládežnickým reprezentantem a odchovancem Mladé Boleslavi, za kterou si v prosinci 2013 odbyl premiéru v nejvyšší soutěži. Hrál rovněž za ostravský Baník a brněnskou Zbrojovku, odkud v létě 2019 přestoupil do Zlína. Ve FORTUNA:LIZE má na kontě 111 startů a dva góly.
Ventúra, defenzivní záložník, je odchovancem Senice, odkud v roce 2016 přestoupil do Seredě. Zkušenosti má rovněž z Rumunska, kde od ledna 2020 nastupoval za Academica Clinceni. V lednu roku 2022 přestoupil jako volný hráč do maďarského Gyirmót FC.
Košťál hrál první slovenskou ligu nejprve za Spartak Trnava. Pak působil v polských týmech Wisla Kraków a Jagiellonia Bialystok. Naposledy byl hráčem Seredi.
Bylo to trápení, ale tři body jsou doma. Takové bylo utkání SK Sigma Olomouc versus 1. FC Slovácko.…
Kulturista Patrik Šerý, který je známý, tím že vozí z celého světa medaile do rodné země a nevzdává…
Papírově poslední, tedy 30. kolo, má tento víkend na programu fotbalová Chance Liga. Ale reálně jde…
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…