Šerý získal stříbro v Lichtenštejnsku
Kulturista Patrik Šerý, který je známý, tím že vozí z celého světa medaile do rodné země a nevzdává…
foto: Petr Pelíšek
11. 01. 2022 - 11:12
Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají před sebou první zápas zimní přípravy. Ve středu 12. ledna hrají v Brněnských Ivanovicích proti druholigovému Vyškovu, jde o úvodní duel Hanáků ve skupině D, výkop je v 15.00.
Trenér Václav Jílek má na startu přípravy v kádru dvaatřicet hráčů do pole a tři brankáře. Ovšem prostor pro zúžení kádru není moc velký. Již v neděli se totiž Sigma vydá k hernímu soustředění na Maltu. Ještě v pátek hrají Hanáci další zápas Tipsport ligy v Trenčíně (15.00). Pak by nejspíš už mohlo dojít k prvnímu zúžení kádru.
Vyškov má v kádru několik odchovanců SK Sigma. Jsou to brankáři Štěpán Spurný a Martin Šustr, obránce David Němeček a záložník Tomáš Langer. Na podzim byl v tomto klubu z SK Sigma na hostování záložník Patrik Slaměna.
Utkání SK Sigma Olomouc – MFK Vyškov se hraje ve středu 12. ledna v Brněnských Ivanovicích (15.00).
Kulturista Patrik Šerý, který je známý, tím že vozí z celého světa medaile do rodné země a nevzdává…
Papírově poslední, tedy 30. kolo, má tento víkend na programu fotbalová Chance Liga. Ale reálně jde…
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…
Po dvou domácích ztrátách budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc zase venku. Ve 29. kole Chance…