Basketbalisté BK Olomoucko porazili Slavii
Sérii pěti zápasů bez vítězství ukončili basketbalisté BK Olomoucko v domácím zápase proti pražské…
foto: Petr Pelíšek
10. 11. 2019 - 22:36
V 7. kole východní skupiny 2. ligy futsalu hrál tým SK UP Olomouc doma proti Opavě. Univerzita zápas zvládla skvěle, zvítězila, je stále jediným neporaženým celkem v soutěži a vede tabulku.
Hosty vedl do zápasu jako kapitán exprvoligové útočník Zbyněk Pospěch, nastoupil za mimo jiné také asistent trenéra SK Sigma U 19 David Drexler. Úvod byl vyrovnaný, ale pak Olomoučtí rychle dali na 4:0. Jenže Opavě se povedlo snížit a potom trefila krátce za sebou dvakrát tyčku. Vzápětí ovšem přidali Hanáci pátou branku a to duel definitivně zlomilo.
SK UP Olomouc – Ferram Opava 10:4 (5:2)
Branky: 8., 10. a 25. M. Janečka, 24. a 36. Šipka, 4. vlastní Rubý, 10. Zapletal, 17. Lošťák, 32. Brázdil, 35. Minx – 11. a 37. Rubý, 14. Bitomský, 36. Pospěch. Rozhodčí: Filipský, Krupa. ŽK: Brázdil. Diváci: 160.
SK UP Olomouc: R. Janečka – Havlíček, Zapletal, Kováč, Šipka, Lošťák, Fialka, Skřivan, Brázdil, Minx, -M. Janečka.
Sérii pěti zápasů bez vítězství ukončili basketbalisté BK Olomoucko v domácím zápase proti pražské…
Ani ve druhém vzájemném utkání v sezoně nedokázali basketbalisté BK Olomoucko zdolat USK Praha. Na…
Pouze první poločas utkání 16. kola Maxa NBL mezi BK Olomoucko a Slunetou Ústí nad Labem přinesl…
Skvělou první čtvrtinou zaskočili hráči BK Olomoucko basketbalisty Riga Zelli ve 4. kole ENBL. V…
Minulou středu odletěl kulturista Patrik Šerý do Mexxika na závod IFBB Diamond Cancún. A i přes…
Poslední utkání v Maxa NBL před reprezentační přestávkou basketbalisté BK Olomoucko nezvládli. V…