Je rozlosováno – Sigma versus Lausanne
Poprvé v historii klubu si fotbalisté SK Sigma Olomouc zahráli skupinovou fázi evropské soutěže. V…
foto: fczbrno.cz
03. 01. 2023 - 17:42
Druhý den přípravy, druhý nový člen v kádru. V pondělí se na startu přípravy SK Sigma objevil záložník Jan Fortelný (1999), který bude na Hané do konce sezony hostovat ze Sparty Praha. O den později klub oznámil dalšího novice, ze Zbrojovky Brno přestupuje do SK Sigma útočník nebo záložník Jakub Přichystal (1995). Smlouvu dostane na tři roky.
Ofenzivní hráč Jakub Přichystal opouští Zbrojovku a přestupuje do Sigmy Olomouc. „Jakubovi končila v létě tohoto roku smlouva a rozhodl se po dlouhých letech změnit prostředí. Zbrojovka vyhověla nabídce Sigmy Olomouc a sedmadvacetiletý útočník či záložník tak přestupuje na Hanou už v zimě,“ píše se na webu Zbrojovky.
„Věříme, že se Jakubovi bude u nás dařit. Od jeho příchodu si slibujeme zvýšení konkurence v kádru. K týmu se připojí během zítřka, byť administrativní detaily se ještě dolaďují," řekl Ladislav Minář, sportovní manažer SK Sigma.
Přichystal byl ve Zbrojovce od dorosteneckých let, v první a druhé lize odehrál dohromady 126 zápasů. V letošním ročníku zasáhl do devíti ligových utkání, jednou skóroval. Ve FORTUNA:LIZE nasbíral za 5 sezon 67 startů a dal 8 branek.
Přichystal třetím hráčem, který se v poslední době přesunul ze Zbrojovky do SK Sigma. Před ním šli z Brna na Hanou záložník Jan Sedlák a útočník Antonín Růsek.
Poprvé v historii klubu si fotbalisté SK Sigma Olomouc zahráli skupinovou fázi evropské soutěže. V…
Další dva nové hráče hlásí SK Sigma Olomouc. Opět jde o cizince, tentokrát přišli z Polska. V obou…
Zúžení kádru před odjezdem na soustředění do Španělska provedli v SK Sigma Olomouc. Odnesly to dvě…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc ukončili další hostování hráče Slavie Praha. Už před časem klub…
Druhé přípravné utkání fotbalisté SK Sigma Olomouc zvládli také vítězně. Na těžkém terénu na…
Tým SK Sigma Olomouc zahájil v neděli 4. Ledna přípravu na jarní část sezóny. Hanáci se poprvé…