Fotbalisté SK Sigma v přípravě neprohráli
Povedenou přípravnu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli…
foto: Petr Pelíšek
03. 02. 2024 - 15:02
Generálka na ligové jaro se fotbalistům SK Sigma Olomouc povedla částečně. Na herním soustředění v Turecku Hanáci neporazili dánský Vejle BK, duel skončil nerozhodně jedna k jedné.
V prvním poločase toho moc k vidění nebylo, také skončil bezbrankovou remízou. Ve druhém byla o něco aktivnější Sigma, ale dlouho se nemohla brankově prosadit. Také proto, že gól Juliše rozhodčí neuznal pro ofsajd. Pět minut před koncem se pak Hanáci dostali do vedení, pokutový kop za faul na Štěpána Langra proměnil Signhateh. Dánům se potom povedlo v nastaveném čase srovnat.
„Důležitost výsledků přijde hlavně v sezóně, dnes jsme ale zklamaní. Chtěli jsme soustředění zakončit vítězně. Jednoduchou matematikou to dnes bylo šest nula na čisté šance, výsledek je ale jedna jedna. Soupeř dal gól ze střely, která byla tečovaná, jinak ani nešla na bránu. My jsme své šance zahazovali, proto nejsme vítězní," řekl Václav Jílek, trenér SK Sigma.
SK Sigma Olomouc – Vejle BK 1:1 (0:0)
Branky: 85. (pen.) Signhateh – 90. Lind.
SK Sigma: Macík - Pokorný, Beneš (61. Vraštil), Novák – Chvátal (61. Křišťál), Zorvan (61. Langer), Breite (80. Dele), Pospíšil (46. Ventúra), Sláma – Juliš (61. Singhateh), Vodháněl (61. Amasi). Trenér Václav Jílek.
Povedenou přípravnu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli…
V nových dresech vyrazí do sezony 2026/27 fotbalisté Sigmy Olomouc. Pro domácí zápasy bude v…
Dvě branky islandského útočníka Hilmira Mikaelssona znamenal pro fotbalisty SK Sigma Olomouc…
Dvaadvacetiletý záložník Marko Soldo přestoupil z Dinama Záhřeb do SK Sigma Olomouc. Příchod…
Krátce po odjezdu na herní soustředění v Rakousku oznámili fotbalisté SK Sigma Olomouc další…
Z Androva stadionu vyrazili směrem na jih fotbalisté SK Sigma Olomouc. Nemíří ale k moři na Jadran…