Premiéra na lavičce SK Sigma Hapalovi vyšla
Bylo to trápení, ale tři body jsou doma. Takové bylo utkání SK Sigma Olomouc versus 1. FC Slovácko.…
foto: Petr Pelíšek
25. 10. 2019 - 22:12
Tým SK Sigma Olomouc B dnes večer v Kroměříži předehrával zápas 13. kola MSFL. Béčko nastoupilo posíleno o několik hráčů prvoligového kádru, ale naplno se zabodovat nepovedlo. Duel skončil bezbrankovou remízou.
V olomoucké základní sestavě nastoupil brankář Michal Reichl, což znamená, že v sobotu v Ostravě prvoligový zápas chytat nebude. Z prvoligistů hráli od začátku obránce Martin Sladký a stoper Jan Štěrba. Defenziva Sigmě fungovala dobře, v zakončení to už ideální nebylo, takže utkání skončilo bezbrankovou remízou.
Další zápas hraje SK Sigma B příští neděli v Otrokovicích (10.15).
Hanácká Slavia Kroměříž – SK Sigma Olomouc B 0:0
Rozhodčí: Bebenek – Pfeifer, Pelikán. ŽK: Matoušek – Neuer, Langer, Grygar, Baďura, Zlatohlávek. Diváci: 310.
SK Sigma B: Reichl – Sladký, Štěrba (33. David), Neuer, Beňa - Langer (85. Diblík), Spáčil, Grygar, Grečmal (65. M. Galus) - Baďura (79. Voleský), Zlatohlávek (90+2. Gröger). Trenér Augustin Chromý.
Bylo to trápení, ale tři body jsou doma. Takové bylo utkání SK Sigma Olomouc versus 1. FC Slovácko.…
Papírově poslední, tedy 30. kolo, má tento víkend na programu fotbalová Chance Liga. Ale reálně jde…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…
Po dvou domácích ztrátách budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc zase venku. Ve 29. kole Chance…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…